Aby przygotować dla Ciebie ofertę prosimy o podanie danych niezbędnych do wyliczenia składki. Niezależnie czy jesteś bezpośrednio w biurze, czy podajesz dane przez telefon/e-mail lub formularz na Naszej stronie, Twoje dane są chronione. Przestrzegamy zasad Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), dyrektywy o dystrybucji ubezpieczeń (IDD) jak i innych aktów prawnych. 

Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu przygotowania oferty ubezpieczenia. Administratorem danych są Towarzystwa Ubezpieczeniowe (w których liczymy składki) i podmioty współpracujące w zakresie dystrybucji ubezpieczeń (współadministratorzy z pomocą których przygotowujemy ofertę). Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom nie związanym z przygotowaniem dla Ciebie propozycji ubezpieczenia (oferty/polisy). Jeśli nie zdecydujesz się na zawarcie umowy Twoje dane zostaną automatycznie usunięte w czasie do 90 dni lub na Twoją prośbą niezwłocznie.

Jeśli masz pytania odnośnie ochrony Twoich danych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 794115732 lub e-mail: biuro.vista@wp.pl

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o administratorach danych i dystrybutorach ubezpieczeń (kliknij w nazwę aby zobaczyć lub pobrać):

WARTA/HDI     LINK4      PROAMA     GENERALI     HESTIA     MTU     YCD     ALLIANZ     AXA     INTERRISK     COMPENSA    GOTHAER
AVIVA     BALCIA     CONCORDIA     INFORMACJA O WSPÓŁADMINISTARTORACH DANYCH     INFORMACJA O DYSTRYBUTORACHDbamu

 


Dbamy o Twoje dane

 

 

 

 

 

Dbamy o Twoje dane

 

 

Skontaktuj się z nami

biuro.vista@wp.pl

+48 794 115 732 

Odwiedź  nas

al. Bohaterów Warszawy 101/U1

70-341 Szczecin